KOBE w nowej siedzibie przy ul. Batorego 5 w Andrychowie stworzyło CENTRUM ENERGI ODNAWIALNEJ I TECHNIKI GRZEWCZEJ gdzie każdy zainteresowany klient może przyjść i zobaczyć jak działa instalacja PV, pompa ciepła, kocioł peletowy czy system rekuperacji.

Firma KOBE wprowadziła ofertę paneli polikrystalicznych i monokrystalicznych przeznaczoną dla gospodarstw domowych oraz firm.

Obecna oferta obejmuje w szczególności kompletne instalacje fotowoltaiczne, stworzone z indywidualnym podejściem do preferencji naszych klientów oraz możliwości montażowych.

Wytwarzanie energii elektrycznej dzięki energii Słońca jest możliwe przy zastosowaniu instalacji fotowoltaicznej. Dochodzi w niej do bezpośredniej konwersji (zamiany) energii promieniowania słonecznego na energię elektryczną, która jest uważana za najwyższą formę energii użytkowej.

Ma się tutaj na myśli łatwość jej magazynowania i przesyłania na znaczne odległości, uniwersalność i wszechstronność zastosowania w codziennych potrzebach bytowych, przemysłowych, usługowych itd.

4 kroki do posiadania Twojej własnej, domowej elektrowni : 

1. Darmowa konsultacja

Kontaktujesz się z nami telefonicznie lub mailowo. Po zebraniu wszystkich potrzebnych informacji (takich jak lokalizacja instalacji czy Twoje zapotrzebowanie na energię) przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę oraz szacunki przyszłych oszczędności, a także zaproponujemy odpowiedni dla Ciebie program dofinansowania.

2. Projekt


Wykwalifikowani pracownicy stworzą projekt instalacji fotowoltaicznej, dopasowany do Twoich potrzeb. W tym czasie nasz pracownik zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z wybranym przez Ciebie programem dofinansowań, aby dostarczyć Ci gotowy pakiet dokumentów potrzebnych do złożenia wniosku.

3. Montaż


W umówionym wcześniej czasie bezpiecznie dostarczymy zestaw w wyznaczone miejsce, a jeden z naszych zaufanych, certyfikowanych instalatorów sprawnie i fachowo wykona jego montaż.

4. Odbiór i uruchomienie instalacji


Kiedy instalacja jest gotowa dokonujemy jej odbioru i zajmujemy się uzupełnieniem pozostałej, potrzebnej dokumentacji. A Ty cieszysz się ze swoich oszczędności i korzystasz z energii produkowanej przez Twoją własną, domową elektrownię!

Zadzwoń lub napisz

tel. 578-008-778

sklepkobe@gmail.com